Artboard 1 Artboard location-16px_bookmark-star Artboard 1 objects-16px_sticker Group Artboard 1 Group users-24px-outline_man-glasses chatavatar-pattern chatavatar-sad chatavatar
agu_dk
GIFs: 350
Albums: 0
urime dhe suksese edhe ne te ardhmen 2
2.2k
natën e mirë!
2k
gëzuar ditëlindjen e panjohura
1.4k
faleminderit
1
1.3k
të faleminderit
1.3k
Mirëmëngjesi
1.1k
Gëzuar Ditëlindjen
1k
Tillykke med fødselsdagen
2
1k
Përshëndetje e vecantë për miqtë ...
1
775
Glædelig jul og godt nytår
674
Mirëmëngjesi
1
650
Urime 8 Marsi
1
504
Gëzuar festën e fitër bajarmit
435
Gëzuar Ditëlindjen
407
1 qershori dita e fëmijëve
312
Përshëndetje ...
308
Ju dëshiroj ditë të mbarë
305
Scandibuss - për në Kosovë
298
Gëzuar Ditëlindjen
286
Me fat muajin e bekuar të Ramazanit
285
Mirëmëngjesi
285
Gëzuar Vitin e Ri 2016
276
Ju dëshiroj javë të mbarë!
244
Të faleminderit Emin -
243
Load more gifs